Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Display type
eu: Bistaratu mota

en: Field types
eu: Eremu motak
