Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Remove
is: Tak burtur

en: Enabled
is: Virkjað

en: This action cannot be undone.
is: Hendan gerð kann ikki angrast.

en: Default
is: Standard

en: Custom
is: Sergjørt
