Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Default
hr: Zadano

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: Custom
hr: Prilagođeno
