Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Custom
ku: درووستکراو
