Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Remove
mg: Esory
