Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа
