Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Default
nl: Standaard

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: Custom
nl: Aangepast

en: Display type
nl: Weergavetype

en: General options
nl: Algemene instellingen

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Form ID: @form_id
nl: Formulier-ID: @form_id

en: A general error message to display at the top of the page (default Drupal messages display).
nl: Een algemeen foutbericht om weer te geven aan de bovenkant van de pagina (standaard Drupal berichtenweergave).
