Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Remove
nn: Fjern

en: Enabled
nn: Aktivert

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Default
nn: Standard

en: Custom
nn: Tilpassa
