Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Remove
os: Схаф

en: Enabled
os: Иу у

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Default
os: Æнæивд
