Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Remove
fa: حذف

en: Enabled
fa: فعال

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Before
fa: قبل از

en: After
fa: بعد

en: Custom
fa: سفارشی

en: Display type
fa: نوع نمایش
