Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Enabled
ro: Activat

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Display type
ro: Tipul de afișare

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Inline Form Errors
ro: Erori Integrate în Formular
