Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Remove
sq: Hiq

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Custom
sq: E personalizuar
