Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Remove
sr: Уклони

en: Enabled
sr: Укључено

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Default
sr: Подразумевано
