Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Enabled
tr: Etkin

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Default
tr: Varsayılan

en: Before
tr: Önce

en: After
tr: Sonra

en: Custom
tr: Özel

en: Display type
tr: Gösterim türü

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Inline Form Errors
tr: Satır İçi Form Hataları
