Iframe (7.x-1.12) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Additional CSS Class
gl: Clase adicional de CSS

en: No transparency
gl: Sen transparencia

en: Transparency
gl: Transparencia

en: width
gl: ancho

en: height
gl: alto

en: About
gl: Información

en: Iframe width
gl: Ancho do iframe

en: Iframe height
gl: Alto do iframe

en: Frameborder
gl: Borde do marco
