Iframe (7.x-1.12) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Additional CSS Class
no: Ekstra CSS-klasse

en: width
no: bredde

en: height
no: høyde

en: About
no: Om

en: URL only
no: Kun URL
