Iframe (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Placeholder tokens
ca: Tokens comodí

en: The following placeholder tokens can be used in both paths and titles. When used in a path or title, they will be replaced with the appropriate values.
ca: Els següents tokens comodí es poden usar tant en rutes com en títols. Quan s'usen en una ruta o títol, seran reemplaçats amb els valors adequats.

en: Optional Title
ca: Títol opcional

en: Required Title
ca: Títol requerit

en: No Title
ca: Sense títol

en: Additional CSS Class
ca: Classe CSS addicional

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: width
ca: amplada

en: height
ca: alçada

en: About
ca: Detalls

en: Static Title:
ca: Títol estàtic:

en: Checking will allow users to enter tokens in URLs and Titles on the node edit form. This does not affect the field settings on this page.
ca: Clicant aquí es permetrà als usuaris entrar comodins en les URLs i en els títols del formulari d'edició de nodes. Això no afecta la configuració dels camps d'aquesta pàgina.

en: A default title must be provided if the title is a static value
ca: S'ha d'indicar un títol per defecte si el títol és un valor estàtic.

en: URL only
ca: Només URL
