Iframe (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Placeholder tokens
cs: Nahrazující tokeny

en: The following placeholder tokens can be used in both paths and titles. When used in a path or title, they will be replaced with the appropriate values.
cs: V cestě i názvu lze použít následující zástupné tokeny (slova) , které  budou nahrazeny příslušnými hodnotami.

en: Optional Title
cs: Nepovinný název

en: Required Title
cs: Vyžadován název

en: No Title
cs: Žádný název

en: Additional CSS Class
cs: CSS třída navíc

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: width
cs: šířka

en: height
cs: výška

en: About
cs: Popis

en: Static Title:
cs: Statický název:

en: Allow user-entered tokens
cs: Povolit tokeny zadané uživateli.

en: Checking will allow users to enter tokens in URLs and Titles on the node edit form. This does not affect the field settings on this page.
cs: Zatržením tohoto pole umožníte utivatelům použít zástupné tokeny v polích URL a Název odkazu ve formuláři úprav. Tato volba neovlivní nastavení polí na této stránce.

en: A default title must be provided if the title is a static value
cs: Jestliže je název statická hodnota, výchozí název je povinný.

en: At least one title or URL must be entered.
cs: Musíte zadat alespoň jeden název nebo URL.

en: Frameborder
cs: Okraj rámce

en: Scrolling
cs: Posouvání

en: URL only
cs: Pouze URL
