Iframe (7.x-1.5) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Title
da: Titel

en: Placeholder tokens
da: Pladsholder-symboler

en: The following placeholder tokens can be used in both paths and titles. When used in a path or title, they will be replaced with the appropriate values.
da: Følgende pladsholder symboler kan bruges i både stier og titler. Når de bruges i stier og titler erstattes de med de relevante værdier.

en: Optional Title
da: Valgfri titel

en: Required Title
da: Påkrævet titel

en: No Title
da: Ingen titel

en: Additional CSS Class
da: Ekstra CSS klasse

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: width
da: bredde

en: height
da: højde

en: About
da: Om

en: Static Title:
da: Statisk titel:

en: Allow user-entered tokens
da: Tillad brugerne at indtaste symboler

en: Checking will allow users to enter tokens in URLs and Titles on the node edit form. This does not affect the field settings on this page.
da: Tillad brugerne at bruge symboler i URLer og titler på indholdsformularen. Valget påvirker ikke feltindstillingerne på denne side.

en: A default title must be provided if the title is a static value
da: Angiv en standard-titel hvis titlen er en statisk værdi.

en: At least one title or URL must be entered.
da: Der skal indtastes mindst en titel eller URL.

en: URL only
da: Kun URL
