Iframe (7.x-1.5) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Optional Title
el: Προαιρετικός τίτλος

en: Required Title
el: Απαιτούμενος τίτλος

en: No Title
el: Χωρίς τίτλο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: width
el: πλάτος

en: height
el: ύψος

en: About
el: Περί

en: Static Title:
el: Στατικός τίτλος:
