Iframe (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Placeholder tokens
eu: Leku-markaren tokenak

en: Optional Title
eu: Aukerako izenburua

en: Required Title
eu: Izenburua behar da

en: No Title
eu: Izenbururik ez

en: Additional CSS Class
eu: CSS klase gehigarria

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: width
eu: zabalera

en: height
eu: altuera

en: About
eu: (r)i buruz

en: Static Title:
eu: Izenburua Estatikoa:

en: At least one title or URL must be entered.
eu: Gutxienez izenbura edo URL sartu behar da.
