Iframe (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Placeholder tokens
fi: Kirjanmerkit

en: The following placeholder tokens can be used in both paths and titles. When used in a path or title, they will be replaced with the appropriate values.
fi: Seuraavia korvauskuvioita voidaan käyttää sekä poluissa että otsikoissa. Käytettäessä polussa tai otsikossa ne korvataan vastaavilla arvoilla.

en: Optional Title
fi: Vaihtoehtoinen otsikko

en: Required Title
fi: Vaadi otsikko

en: No Title
fi: Ei otsikkoa

en: Additional CSS Class
fi: CSS lisäluokat

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: width
fi: leveys

en: height
fi: korkeus

en: About
fi: Tietoja

en: Allow user-entered tokens
fi: Salli käyttäjän syöttämät korvauskuviot.

en: Checking will allow users to enter tokens in URLs and Titles on the node edit form. This does not affect the field settings on this page.
fi: Mikäli valitset tämän, käyttäjät voivat syöttää korvauskuvioita verkko-osoitteeseen solmun muokkaussivuilla. Tämä ei vaikuta kentän asetuksiin.

en: At least one title or URL must be entered.
fi: Sinun on syötettävä vähintään yksi otsikko tai verkko-osoite.

en: Scrolling
fi: Rullaus

en: URL only
fi: Vain URL
