Iframe (7.x-1.5) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: CCK
gu: સીસીકે

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: width
gu: પહોળાઈ

en: height
gu: ઊંચાઈ

en: About
gu: વિશે
