Iframe (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: URL
he: כתובת URL

en: Placeholder tokens
he: איסימונים מסמני מקום

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: width
he: רוחב

en: height
he: גובה

en: About
he: אודות
