Iframe (7.x-1.5) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: CCK
hi: सी सी के

en: URL
hi: यूआरएल

en: Placeholder tokens
hi: प्लेसहोल्डर टोकन

en: Optional Title
hi: वैकल्पिक शीर्षक

en: Required Title
hi: अनिवार्य शीर्षक

en: No Title
hi: शीर्षक नहीं हैं

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: width
hi: चौड़ाई

en: height
hi: ऊंचाई

en: About
hi: के बारे में
