Iframe (7.x-1.5) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Optional Title
hr: Opcionalni naslov

en: No Title
hr: Nema naslova

en: Additional CSS Class
hr: Dodatna CSS klasa

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: About
hr: Opis

en: Static Title:
hr: Statički naslov:
