Iframe (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Title
hu: Cím

en: URL
hu: Webcím

en: Placeholder tokens
hu: Helykitöltő vezérjelek

en: The following placeholder tokens can be used in both paths and titles. When used in a path or title, they will be replaced with the appropriate values.
hu: A következő helykitöltő vezérjelek használhatók mind az útvonalak, mind a címek megadásakor. Használatuk során az útvonal vagy cím elemekben a megfelelő behelyettesített érték fog megjelenni.

en: Optional Title
hu: Nem kötelező cím

en: Required Title
hu: Szükséges cím

en: No Title
hu: Nincs cím

en: Additional CSS Class
hu: További <em>CSS</em> osztály

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: width
hu: szélesség

en: height
hu: magasság

en: About
hu: Leírás

en: Static Title:
hu: Statikus cím:

en: Allow user-entered tokens
hu: Megenged felhasználó által megadott vezérjeleket

en: Checking will allow users to enter tokens in URLs and Titles on the node edit form. This does not affect the field settings on this page.
hu: Bejelölése engedélyezi a felhasználók számára a tartalom szerkesztése űrlapon vezérjelek megadását a webcímekben és a címekben.

en: A default title must be provided if the title is a static value
hu: Egy alapértelmezett címet meg kell adni, ha a cím statikus érték

en: At least one title or URL must be entered.
hu: Legalább egy címet, vagy webcímet meg kell adni.

en: Scrolling
hu: Görgetés

en: URL only
hu: Csak webcím
