Iframe (7.x-1.5) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Placeholder tokens
it: Simboli segnaposto

en: Optional Title
it: Titolo opzionale

en: Required Title
it: Titolo obbligatorio

en: No Title
it: Nessun titolo

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: width
it: larghezza

en: height
it: altezza

en: About
it: Informazioni

en: URL only
it: Solo URL
