Iframe (7.x-1.5) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Optional Title
mn: Дурын гарчиг

en: Required Title
mn: Шаардлагатай гарчигууд

en: No Title
mn: Гарчиггүй

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
