Iframe (7.x-1.5) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: CCK
my: စီစီကေ (CCK)

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Optional Title
my: အခြားခေါင်းစဉ် (မပေးထားလည်းရသည်။)

en: Required Title
my: လိုအပ်သည့် ခေါင်းစဉ်

en: No Title
my: ခေါင်းစဉ်မရှိ/ခေါင်းစဉ်မလိုအပ်

en: About
my: အကြောင်း

en: At least one title or URL must be entered.
my: အနည်းဆုံးခေါင်းစဉ်တစ်ခု သို့မဟုတ် ချိတ်ဆက်မည့် လိပ်စာတစ်ခုအား ရေးသွင်းရမည်။
