Iframe (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Placeholder tokens
oc: Getons de substitucion

en: The following placeholder tokens can be used in both paths and titles. When used in a path or title, they will be replaced with the appropriate values.
oc: Los esbòses de getons seguents pòdon èsser utilizats a l'encòp dins los camins e dins los títols. Quand son utilizats dins un camin o un títol, seràn remplaçats per las valors apropariadas.

en: Optional Title
oc: Títol Opcional

en: Required Title
oc: Títol Obligatòri

en: No Title
oc: Pas cap de Títol

en: Additional CSS Class
oc: Classa CSS addicionala

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: About
oc: A prepaus

en: Allow user-entered tokens
oc: Autorizar los getons (tokens) sasits per l'utilizaire

en: Checking will allow users to enter tokens in URLs and Titles on the node edit form. This does not affect the field settings on this page.
oc: Lo fait de cocher aquesta casa permetrà als utilizaires de sasir des getons dins las URL e los Títols dins lo formulari d'edicion del nosèl. Aquò n'affecte pas las configuracions de camp sus aquesta pagina.

en: At least one title or URL must be entered.
oc: Vos cal sasir al mens un títol o una URL.
