Iframe (7.x-1.5) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Placeholder tokens
pl: Wzorce

en: The following placeholder tokens can be used in both paths and titles. When used in a path or title, they will be replaced with the appropriate values.
pl: Następujące wzorce mogą być używane w ścieżkach i tytułach. Jeżeli występują w ścieżce lub tytule będą zamienione na odpowiednie wartości.

en: Optional Title
pl: Tytuł opcjonalny

en: Required Title
pl: Tytuł wymagany

en: No Title
pl: Brak pola tytuł

en: Additional CSS Class
pl: Dodatkowa klasa CSS

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: width
pl: szerokość

en: height
pl: wysokość

en: About
pl: O stronie

en: Allow user-entered tokens
pl: Zezwól na wzorce wprowadzone przez użytkownika

en: Checking will allow users to enter tokens in URLs and Titles on the node edit form. This does not affect the field settings on this page.
pl: Zaznaczenie umożliwi użytkownikom wprowadzać wzorce w polach URL i tytułu w formularzu edycji węzła. Nie wpłynie to na ustawienia pola na tej stronie.

en: At least one title or URL must be entered.
pl: Przynajmniej jeden adres musi zostać wprowadzony

en: Enable the <a href="@drupal-token">Token module</a> to view the available token browser.
pl: Włącz <a href="@drupal-token">Moduł Token</a> aby przeglądać dostępne tokeny.

en: URL only
pl: Tylko adres URL
