Iframe (7.x-1.5) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: URL
ps: پته (URL)

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: width
ps: پلنوالى

en: height
ps: لوړوالی

en: About
ps: په اړه
