Iframe (7.x-1.5) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Placeholder tokens
ro: Token-uri substituente

en: The following placeholder tokens can be used in both paths and titles. When used in a path or title, they will be replaced with the appropriate values.
ro: Următoarele token-uri de substituire pot fi utilizate în ambele căi şi titluri. Atunci când este utilizat într-o cale sau titlu, acestea vor fi înlocuite cu valorile corespunzătoare.

en: Optional Title
ro: Titlu Opţional

en: Required Title
ro: Titlu Necesar

en: No Title
ro: Fără Titlu

en: Additional CSS Class
ro: Clasă CSS suplimentară

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: width
ro: lățime

en: height
ro: înălțime

en: About
ro: Despre

en: URL only
ro: Doar URL
