Iframe (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: width
th: ความกว้าง

en: height
th: ความสูง

en: About
th: เกี่ยวกับ
