Iframe (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Optional Title
tr: İsteğe Bağlı Başlık

en: Required Title
tr: Gerekli başlık

en: No Title
tr: Başlık Yok

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: width
tr: genişlik

en: height
tr: yükseklik

en: About
tr: Hakkında

en: URL only
tr: Yalnızca URL adresi
