Iframe (7.x-1.9) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Additional CSS Class
nl: Extra CSS-klassen

en: width
nl: breedte

en: height
nl: hoogte

en: About
nl: Over

en: Iframe width
nl: Iframe breedte

en: Iframe height
nl: Iframe hoogte

en: Frameborder
nl: Framerand

en: Scrolling
nl: Scrollen

en: URL only
nl: Alleen URL
