Iframe (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Optional Title
lv: Brīvizvēles virsraksts

en: Required Title
lv: Virsraksts obligāts

en: No Title
lv: Bez visrsraksta

en: Additional CSS Class
lv: Papildus CSS klase

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: width
lv: platums

en: height
lv: augstums

en: About
lv: Par
