Iframe (7.x-1.5) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Placeholder tokens
sk: Nahrádzajúce tokeny

en: Optional Title
sk: Voliteľný názov

en: Required Title
sk: Požadovaný názov

en: No Title
sk: Bez názvu

en: Additional CSS Class
sk: Prídavná CSS trieda

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: About
sk: Informácie o

en: At least one title or URL must be entered.
sk: Minimálne názov alebo URL musí byť zadané.
