iFrame Resizer (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Setup
de: Einstellungen

en: Not Installed
de: nicht installiert

en: Installed
de: Installiert

en: Checked by default
de: Grundsätzlich aktiviert

en: About
de: Über

en: @name field is required.
de: Das Feld @name ist erforderlich.

en: Tolerance
de: Toleranz
