iFrame Resizer (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Setup
sv: Inställningar

en: Not Installed
sv: Inte installerad

en: Installed
sv: Installerad

en: About
sv: Om

en: @name field is required.
sv: Fält @name är obligatoriskt.
