iFrame Resizer (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Setup
ru: Установка

en: Installed
ru: Установлено

en: About
ru: Информация

en: Enabled by default.
ru: Включено по умолчанию

en: @name field is required.
ru: Поле "@name" обязательно для заполнения.
