iFrame Resizer (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Setup
es: Configuración

en: Not Installed
es: No instalado

en: Installed
es: Instalado

en: About
es: Acerca de

en: Enabled by default.
es: Activado por defecto

en: @name field is required.
es: El campo @name es obligatorio.
