iFrame Resizer (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Setup
hu: Beállítás

en: Not Installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: Checked by default
hu: Alapértelmezés szerint bejelölve

en: About
hu: Leírás

en: @name field is required.
hu: @name mező szükséges.
