iFrame Resizer (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Not Installed
pl: Nie zainstalowano

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Checked by default
pl: Domyślnie zaznaczone

en: About
pl: O stronie

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.
