Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Image
az: Şəkil

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Continue
az: Davam et

en: Never
az: Heç vaxt

en: By
az: Tərəfindən

en: Source
az: Mənbə

en: Permalink
az: Daimi keçid
