Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Image
be: Малюнак

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Continue
be: Працягнуць

en: Never
be: Ніколі

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Media
be: Мультымедыя

en: Source
be: Крыніца

en: Permalink
be: Пастаянная спасылка
