Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Image
bg: Снимка

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: Timestamp
bg: Време

en: Continue
bg: Продължи

en: Never
bg: Никога

en: Media
bg: Медия

en: Source
bg: Източник
