Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Image
bs: Slika

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Continue
bs: Nastavi

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Source
bs: Izvor
