Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Image
ca: Imatge

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Continue
ca: Continua

en: Never
ca: Mai

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Media
ca: Multimèdia

en: By
ca: Per

en: Source
ca: Font

en: Video
ca: Vídeo

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: No media available.
ca: No hi ha mèdia disponible.
